AKTİVİTELER

Aktiviteler ile ilgili turları, bölgemizdeki seyahat acentalarından temin edebilirsiniz.

Jeep Safari

Dalyan’da ve Dalyan çevresindeki en çeşitli, en uzun ve en eğlenceli jeep safari.En popüler turlarımızdan birisi olan Jeep Safari eğlence, bölge turu, toz, çamur ve suyun olduğu mükemmel bir kombinasyon sunuyor… Dayanıklılığınızı test etmek için Yuvarlakçay’ın buz gibi soğuk suları sizi bekliyor.

Yamaç Paraşütü

Gökyüzünde bir kuş gibi uçun. Aynı deneyimi bir daha yaşamayacaksınız. Dağdan koşarak yaptığınız her atlayış (pilotunuz ile) farklı olsa da adrenalin bombardımanı yaşayacağınız garanti ediyoruz.

Rafting

Dar geçitlerde ve küçük çavlanlarda rafting yapın. Heyecanlı olduğu kadar serinletici ve huzurlu bir gün sizi bekliyor.

Türk Hamamı

Güzel ülkemizde rahatlayın, güzel deneyimler yaşayın ve keyfini çıkarın. Geleneksel Türk hamamına gittiğinizde kendinizi hiç bu kadar arınmış, yenilenmiş ve rahatlamış hissetmediğinizi göreceksiniz. Bunu alternatifi kesinlikle tavsiye ediyoruz.

12 Adalar Lüks Gulet Turu

Türkiye’deki hiçbir tekne turunda Göcek 12 Adaların güzelliğine rastlanmaz. Göcek’te rahat bir gulete bineceksiniz. Kıyı şeridi, denizin derinliklerine sokulan dağlardan ve küçük ve altın kumlu koylardan meydana geliyor. Deniz çok derin yerlerde dahi şeffaflığını koruyor. Vertigo hastaları dikkat! Karşınızdaki manzarada yeşilin tonları ile karışan mavinin bin tonunu ve küçük dalgalarda güneşin baş döndüren yansımasını göreceksiniz. Denize dalmak, kumda yürüyüş yapmak, Cleopatra havuzunda kürek çekmek ve tekneden muhteşeme bir öğle yemeği yemek için birçok kez duracaksınız. Altı yıl boyunca Dalyan’da bulunan birisi Göcek 12 adalar turuna altı kere katılmış demektir. Turu kaçırmayın!

Kanyon Yürüyüş Turu

Ferahlatıcı kaynak sularında aksiyon dolu bir gün! Muhteşem Toparlar kanyonunu ailenizle keşfedin… Doğanın sizi canlandırdığı gerçek bir güne hazır olun!

Ekincik Snorkel

Deniz yaşamının zenginliği, fantastik renkler ve milyon yıllık bir mağara. Ekincik, şnorkel cenneti olarak bilinir. Bu tekne turu, Dalyan rıhtımından İztuzu plajına ve oradan Ege’ye açılmanız için mükemmel bir fırsat sunuyor.

Dağ Bisiklet Turu

Ormanlardan, köylerden ve yan yollardan bisikletle geçin… Türkiye’nin diğer tarafını keşfedin! Dalyan ile İztuzu Plajı arasında farklı arazilerin oluşturduğu ve Kösten Dağı çevresindeki 35 km’lik yolda bisiklet sürün.

Kano Turu

Kıyı boyunca kürek çekin ve denizin dibindeki sayısız renklerin güzelliğine hayran kalın… Tamamı “kişisel yatınızda”! Deniz kanosu yapmak, sahil şeridini keşfetmenin en iyi yoludur. Aşı koyu ve plajındaki günlük turumuzun nasıl olduğunu göstermemize izin verin. Bunun için deneyim gerekmez.

Doğa Yürüyüşü

Kültür, doğa yürüyüşü, yüzme ve tekne turu… Hepsi bir arada! Bir günde macera, kültür, yüzme ve dinlenmenin mükemmel bileşimini deneyimleyeceğiniz Ekincik koyunun kıyı bölgesini keşfedin ve tadını çıkarın. Kaya mezarları, Kaunos kalıntıları ve Akdeniz’in büyüleyici turkuaz denizinin eşlik ettiği 9 km’lik doğa yürüyüşü sizi Dalyan’dan Ekincik’e götürecek.

Barbekü Gece Turu

Yıldızlar, şifalı sıcak kaplıcalar ve leziz balıklar… Köyceğiz Gölü’nde romantik bir gece tekne turunun keyfini çıkarın. Barbekü gecesine hazır olun.

Dalış Turu

Sizi kendisine hayran bırakacak ülkemizin su altı yaşamını deneyin ve deneyimleyin. Akdeniz güneşinin içine işlediği billur ve ılık sular sizi bekliyor.

Dalyan Boat Turu

Dalyan’ın resmedilmeye değer köyünü ziyaret edin ve delta sazlıkları içinden Kaunos antik şehrine doğru tekneyle giderken Dalyan’ın gizli güzelliklerini keşfedin. Muhteşem İztuzu Plajında rahatlayın, çamur banyosuna gidin ve leziz öğle yemeğinin tadını çıkarın.

Deniz Balık Turu

Mercan Balığı, Levrek ve daha fazlası ile öğle yemeğiniz garanti.Balık tutmada ne kadar iyisiniz? Kaptanımızın hızına yetişebilir misiniz? Balık tutmayı seviyorsanız ve mücadeleye hazırsanız ve rahatlatmak istiyorsanız aramıza katılmak için Akdeniz’e doğru açılan teknemize gelin. Öğle yemeğiniz ne yakaladığınıza (veya Kaptanın tekneye ne getirdiğine:) bağlı!Balık Tutma turu katılan herkese denizde güzel bir gün sunacak. Sadece balık tutmayacak, aynı zamanda yüzecek ve rahatlayacaksınız.

İztuzu Doğa Yürüyüşü

Dalyan çevresinde neler olduğunu yürüyüş yaparak keşfedebileceğiniz aktif bir gün! Dalyan dışından başlayarak yürümesi kolay tepelerden Gökbel köyünün daha yüksek kısımlarına ulaşacaksınız. Ardından gözlemeden oluşan lezzetli öğle yemeğinizi yiyeceğiniz Sülüngür Gölü’ne doğru aşağıya ineceksiniz.

Köyceğiz Pazar Turu

Yüzün, alışveriş yapın ve şifa bulun... Hepsi bir günde! Gölün karşısındaki güzel Köyceğiz ilçesine tekneyle gidin, orada alışverişinizi yapın veya gerçek bir pazar keşfi için yalnızca gezinin. Yolunuzun üstündeki Sultaniye kaplıcalarında yüzmek için mola verin.

Saklı Kent Turu

Tüm aile üyeleri için işte doğa ile tarihin güzel bir bileşimi! Bu tur sizi nefes kesici Saklıkent Vadisine, Yakapark’ın rahatlatıcı atmosferine ve antik Tlos kentine götürecek…